PRADŽIA
REZULTATAI
INFORMACIJA
2 PROCENTŲ PARAMA
TURŲ SCHEMA
AZIMUTAS FACEBOOKE

Azimutas 2020. Vainagiai, 2020.06.03. Rezultatai

SFR event centre. Copyright (C) Sportservice Ltd. www.sportsystem.ru

A B C D P

A

# Nr. Pavardė Vardas Komanda Rezultatas Vieta Atsiliko
1120KiutiavinasVladasRECKONING00:46:491
267KlevinskasJustasOSK Sakas00:47:362+0:47
397VidžiūnasPauliusOSK Sakas00:48:163+1:27
421AmbrazasIgnasOSK Sakas00:49:464+2:57
585JaseliūnasKajusŠJTC00:49:485+2:59
684JaseliūnasRedasOSK Sakas00:50:026+3:13
712JuknevičiusDonatasOSK Sakas00:52:507+6:01
876VidžiūnasNerijusOSK Sakas00:53:418+6:52
914GabšysIgnasOSK Sakas00:56:169+9:27
1019GedvilasAlfonsasOK Versmė00:58:0210+11:13
11104PetukasArimantasOSK Sakas00:58:0511+11:16
1286SungailaKajusŠJTC01:00:3412+13:45
1355VeldėRedaOSK Àžuolas01:02:0413+15:15
14129MilašauskasDariusOSK Sakas01:02:1514+15:26
1539JuknevičiusSimonas01:03:4915+17:00
167AmbrazienėAinėOSK Sakas01:06:0116+19:12
1778SkudrickasAlgirdasSK Lapių medžioklė01:06:3517+19:46
1822StonysDaugirdasOSK Sakas01:09:3118+22:42
198RimšaEvaldasOSK Sakas01:10:0119+23:12
2041TinterisBenasŠJTC01:10:3720+23:48
2115KulikauskasEgidijusS-Sportas01:11:0621+24:17
22123KazanavičiusNarūnasOSK Sakas01:12:5022+26:01
2381KantauskasPauliusOSK Sakas01:15:2323+28:34
242BarzdžiusVytautasOSK Sakas01:15:3324+28:44
25107KalvelisVladasSK Lapių medžioklė01:16:2225+29:33
261ŠiukšterisTomasSK Lapių medžioklė01:16:3726+29:48
2732BartkusViktorPelengas01:21:1327+34:24
28122SakalauskėJurgitaOSK Sakas01:21:4128+34:52
2977SkudrickasMantasSK Lapių medžioklė01:25:3029+38:41
3068GirkantasDonatasŠJTC01:25:4130+38:52

A B C D P

B

# Nr. Pavardė Vardas Komanda Rezultatas Vieta Atsiliko
175SimanaitisAlvydasSK Lapių medžioklė00:43:521
2108KamarevcevasEduardasSK Lapių medžioklė00:45:532+2:01
3115ValskisDariusSK S-Sportas00:49:333+5:41
496TamaševičiusAudriusOSK Sakas00:53:524+10:00
595GalinauskasArtūras00:54:255+10:33
679PoškusIgnasŠJTC00:54:396+10:47
742MalakauskasGabrieliusŠJTC00:54:547+11:02
894BalčiusGintarasIgtisa00:55:528+12:00
935MisikasNerijusOSK Sakas00:56:329+12:40
1034LazdauskasRolandasSK Lapių medžioklė00:56:5510+13:03
1110PetkusDovydasOSK Sakas00:57:3411+13:42
123ŠatasArūnasOSK Sakas00:58:1112+14:19
1387ValauskasGintautasOK Telšiai00:58:1112+14:19
14112MicevičiūtėAustėjaŠJTC00:58:2014+14:28
15117DaukšasMindaugas00:58:3615+14:44
16105PetukienėEvandželinaOSK Sakas01:02:1416+18:22
1764GapšytėGintarėŠJTC01:03:4517+19:53
1820PėstininkėVaivaIndividualiai01:05:0218+21:10
1938ŠiaulytėKristinaŠJTC01:05:1119+21:19
2063GapšytėIevaŠJTC01:05:3320+21:41
21113VolbikasRolandasPelengas01:06:5921+23:07
22102DapkusGintarasPelengas01:07:4022+23:48
2316KulikauskienėDanutėOSK Sakas01:08:0423+24:12
2433BasysRimantasPelengas01:08:2024+24:28
2565AbukaitytėRugilėŠJTC01:08:2125+24:29
2643SaročkaMartynasŠJTC01:12:4626+28:54
27118GružasRičardas01:17:0227+33:10
2866AbukaitytėBrigitaŠJTC01:19:4128+35:49
29114ŠarpiloMiglėPelengas01:32:0129+48:09
3093MazuraitytėGretaŠJTC01:35:1230+51:20
3118LiubinskienėJustinaO!Klaipėdamp

A B C D P

C

# Nr. Pavardė Vardas Komanda Rezultatas Vieta Atsiliko
148PociutėEmilijaŠilalės SM00:41:051
288RupšysMindaugasSuncity crossfit00:41:092+0:04
317KulikauskaitėGytėŠJTC00:44:113+3:06
482GaubšasMantasOSK Sakas00:50:254+9:20
59PetkuvienėGabrielėOSK Sakas00:50:315+9:26
611AstrauskienėRaimondaOSK Sakas00:53:006+11:55
792MazuraitisSergėjŠiauliai00:53:477+12:42
823StonienėKornelijaOSK Sakas00:56:398+15:34
931GinotisGintarasVentos sporto klubas01:04:319+23:26
1090ŠeinauskasJonasMažeikiai01:04:3410+23:29
1130ŠiurkusVytautasVentos sporto klubas01:04:3711+23:32
1261RiukaitėEvelinaŠJTC01:13:1912+32:14
1370PlungienėGražinaŠJTC01:14:3013+33:25
1460GružasArmantasŠJTC01:14:4414+33:39
155BarzdžiusRokasOSK Sakas01:15:3615+34:31
1662RiukaitėIgnėŠJTC01:16:3916+35:34
1791MazuraitienėRimaŠiauliai01:17:2317+36:18
1854ArcišauskisOrestasŠilalės SM01:17:3018+36:25
1969BogušienėAstaSK Lapių medžioklė01:23:3319+42:28
2074VeršinskienėNijolėLėvuo01:24:0920+43:04
21125KazanavičiusGintasOSK Sakasmp

A B C D P

D

# Nr. Pavardė Vardas Komanda Rezultatas Vieta Atsiliko
146SkulskisAinisŠJTC00:26:321
2130DaunorasSauliusRASKK00:29:492+3:17
344GlobysDžiugasŠJTC00:31:433+5:11
489SteponaitisMariusSuncity crossfit00:42:044+15:32
5126MilašauskaitėMortaOSK Sakas00:42:055+15:33
66BarzdžiūtėAistėOSK Sakas00:42:246+15:52
7131KamarevcevaGiedrėSK Lapių medžioklė00:46:407+20:08
8116ValskienėKristina00:46:568+20:24
957KrušaKristupasŠilalės SM00:52:319+25:59
1052VeldėVaivaŠilalės SM00:53:0210+26:30
1153VikčiutėEmilijaŠilalės SM00:53:2711+26:55
1247VasiukevičiusEvaldasŠJTC01:08:1012+41:38
1345BlantaitisArnasŠJTC01:08:4513+42:13
1458BarauskasAndriusŠilalės SM01:27:1514+60:43

A B C D P

P

# Nr. Pavardė Vardas Komanda Rezultatas Vieta Atsiliko
1101NevulisDovydasŠJTC00:20:261
24ŠataitėJarūnėŠJTC00:24:142+3:48
3110LimantasGvidasŠJTC00:25:033+4:37
471ZavadzkytėKamilėŠJTC00:28:094+7:43
550KrauzaAidasŠilalės SM00:28:155+7:49
672RiaukaitėLivijaŠJTC00:28:416+8:15
751KrušaEdvinasŠilalės SM00:28:457+8:19
873OzolasEnrikasŠJTC00:28:528+8:26
949MartinkusNojusŠilalės SM00:29:139+8:47
1040PliuraAdomasŠJTC00:29:4010+9:14
11128MilašauskasKristijonasOSK Sakas00:30:5311+10:27
1236AugaŽygimantasŠJTC00:33:5512+13:29
1337AntukasJonasŠJTC00:34:0413+13:38
14119RakauskasPijusŠJTC00:34:4714+14:21
15121RakauskaitėLiepaŠJTC00:34:5015+14:24
1699AbromavičiusLykasŠJTC00:38:2816+18:02
1798AbromacičiusKarolisŠJTC00:38:5617+18:30
18100ZykasTomasŠJTC00:39:4818+19:22
19103PetrauskasAivarasŠJTCmp
20106MikalauskasArmandasŠJTCmp
21109NavickaitėGabrielėŠJTCmp
22111GervinauskaitėViktorijaŠJTCmp
2359BielskisUniusŠJTCmp
2483GaubšaitėGabrielėŠJTCmp