PRADŽIA
REZULTATAI
INFORMACIJA
2 PROCENTŲ PARAMA
TURŲ SCHEMA
AZIMUTAS FACEBOOKETikslai ir uždaviniai. Populiarinti orientavimosi sportą, skatinti sistemingai juo užsiiminėti. Siekti turiningo šiauliečių ir miesto svečių laisvalaikio užimtumo. Skatinti žmones aktyviai gyventi ir daugiau laiko praleisti gamtoje.

Orientavimosi sporto klubas “Sakas” populiarina orientavimosi sportą, skatina žmones aktyviai gyventi ir kviečia dalyvauti Šiaulių orientavimosi sporto varžybose Azimutas 2018. Varžybos vyks kiekvieną balandžio, gegužės ir rugsėjo trečiadienį Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje.

Dalyviai. Dalyvauja visi norintys ir galintys šiose grupėse:

V- 12, M- 12 gim. 2006 m. ir jaunesni
V- 14, M- 14 gim. 2004 - 2005 m.
V- 16, M- 16 gim. 2002 - 2003 m.
V- 18, M- 18 gim. 2000 - 2001 m.
A (sportininkai)
B (mėgėjai)
C (pradedantieji)
DV (dviračiai vyrai)
DM (dviračiai moterys)
Mažiai.

Amžiaus grupę ir trasos sudėtingumą dalyvis pasirenka pats.

Starto mokestis. Mažiams - 0,3 eur; V,M – 12, 14, 16, 18 – NEMOKAMAI; kitiems – 4 eur.
Yra galimybė įsigyti abonentą visam sezonui už 44 eur ir startuoti visuose turuose.

Rezultatų skaičiavimas ir apdovanojimas. Kiekviename Azimuto 2018 ture dalyviai gauna taškus apskaičiuojamus pagal formulę: ( 2 – dl/nl ) *100= T, dl – dalyvio sugaištas laikas trasoje, nl – nugalėtojo laikas, T – gauti taškai. Sezono nugalėtojas kiekvienoje amžiaus grupėje nustatomas pagal taškų sumą, surinkta iš 10-ies geriausių rezultatų, pasiektų per pirmuosius 13 turų. Pagerbti bus ir tie dalyviai, kurie startuos visuose turuose. Apdovanojimas vyks paskutinio turo metu, pradžia 18:30 val. Turų rezultatai bus skelbiami internete, adresu www.sakas.lt ir kitame Azimuto 2018 ture.

Varžybų laikas. Startas nuo 17:00 val. iki 19:00val. Finišas dirbs iki 19:30val.

Registracija: Dalyvių registracija pradedama likus 30min. iki starto. Atvykusieji į varžybas dalyviai kreipiasi į registracijos teisėją. Kiekvienam dalyviui suteikiamas numeris, kuris galios visus metus. Registracijoje sumokate starto mokestį, Jums bus išduota žymėjimosi kortelė ir žemėlapis.

Pasiruošimas startui: Kai gausite savo trasos žemėlapį ir atsižymėjimo kortelę, kai jau būsite pasiruošę, eikite į startą. Startas: nusprendę startuoti, prieš startuodami išsivalykite savo elektroninę kortelę (clear), atsižymėję starto stotelėje (start), išgirdę garsinį ir pamatę šviesos signalą galite startuoti.

Trasos įveikimas: Trasą reikia įveikti nurodyta kryptimi (t.y. ieškokite KP griežtai laikantis eilės tvarkos, nurodytos žemėlapyje). Kontroliniame punkte atsižymima taip pat kaip ir starte. Atsižymėję paskutiniame KP, pagal markiruotę pasieksite finišą. Mažiai bėgs nuo KP prie KP ir žymėsis juos į kortelę atitinkamai pagal simbolius ne iš eilės. Finišas: atbėgę į finišą, paduokite žymėjimosi kortelę finišo teisėjui. Jūsų rezultatas bus iškart apskaičiuotas.

Pastabos: Automobiliai statomi rengėju nurodytose vietose, yra viena didelė persirengimo palapinė. Orientavimosi sporto mėgėjai – gamtos draugai, todėl miške derėtų elgtis tvarkingai, neniokoti jo ir nešiukšlinti, netriukšmauti, nekūrenti laužų.

Informacija teikiama mobiliuoju telefonu. +370 673 45813 bei elektroniniu paštu: audrius@sakas.lt

Sėkmės!