PRADŽIA
REZULTATAI
INFORMACIJA
2 PROCENTŲ PARAMA
TURŲ SCHEMA
2013
2011
2010
2009
2008
2007

Orientavimosi sporto klubas “Sakas” populiarina orientavimosi sportą, skatina žmones aktyviai gyventi ir kviečia dalyvauti Šiaulių orientavimosi sporto varžybose Azimutas 2012. Varžybos vyks kiekvieną balandžio, gegužės ir rugsėjo trečiadienį Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje ir Salduvėje.

Dalyviai. Dalyvauja visi norintys ir galintys šiose grupėse: M (moterys), V (vyrai) 12, 14, 16, 18, A (pažengę), B (pradedantys), DV (Dviračiai - vyrai), DM (Dviračiai – moterys), Mažiai. Amžiaus grupę ir trasos sudėtingumą dalyvis pasirenka pats.

Starto mokestis. Mažiams - 1Lt; V,M – 12, 14, 16, 18 – 5Lt; kitiems – 8LT. Startuojant su savo žemėlapiu moksleiviams kaina 4lt, kitiems - 7lt.

Abonementas: visam sezonui kainuoja 100lt (kiekvieno turo metu Jums bus paruoštas žemėlapis). Įsigyk abonementą už 500lt. Tokiu būdu paremk Azimuto varžybas ir startuok visus metus nemokamai.

Rezultatų skaičiavimas ir apdovanojimas. Kiekviename Azimuto 2012 ture dalyviai gauna taškus apskaičiuojamus pagal formulę: ( 2 – dl/nl ) *100= T, dl – dalyvio sugaištas laikas trasoje, nl – nugalėtojo laikas, T – gauti taškai. Sezono nugalėtojas kiekvienoje amžiaus grupėje nustatomas pagal taškų sumą, surinkta iš 9-ių geriausių rezultatų, pasiektų per pirmuosius 12 turų. Pagerbti bus ir tie dalyviai, kurie startuos visuose turuose. Apdovanojimas vyks paskutinio turo metu, pradžia 18:30 val. Turų rezultatai bus skelbiami internete, adresu www.sakas.lt ir kitame Azimuto 2012 ture.

Varžybų laikas. Startas nuo 17:00 val. iki 19:00val. Finišas dirbs iki 19:30val.

Registracija: Dalyvių registracija pradedama likus 30min. iki starto. Atvykusieji į varžybas dalyviai kreipiasi į registracijos teisėją. Kievienam dalyviui suteikiamas numeris, kuris galios visus metus. Registracijoje sumokate starto mokestį, jums bus išduota žymėjimosi kortelė.

Pasiruošimas startui: Pagal pasirinktą grupę ant savo žemėlapio nuo etaloninio žemėlapio nusikopijavę trasą, eikite į startą. Startas: Nusprende startuoti prieš startuodami išsivalykite savo elektroninę kortelę (clear), atsižymėję starto stotelėje (start), išgirdę garsinį ir pamatę šviesos signalą galite startuoti.

Trasos įveikimas: Trasą reikia įveikti nurodyta kryptimi (t.y. ieškokite KP griežtai laikantis eilės, nurodytos žemėlapyje). Kontroliniame punkte atsižymima taip pat kaip ir starte. Atsižymėję paskutiniame KP, pagal markiruotę pasieksite finišą. Mažiai bėgs nuo KP prie KP ir žymėsis juos į kortelę atitinkamai, ne iš eilės. Finišas: Atbėgę į finišą, paduokite žymėjimosi kortelę finišo teisėjui. Jūsų rezultatas neužilgo bus apskaičiuotas.

Pastabos: Automobiliai statomi rengėju nurodytose vietose, persirengimo palapinių ar kambarių nėra. Orientavimosi sporto megėjai – gamtos draugai, todėl miške derėtų elgtis tvarkingai, neniokoti jo ir nešiukšlinti, netriukšmauti, nekūrenti laužų.

Informacija teikiama mobiliuoju telefonu. +370 655 95 111 bei elektroniniu paštu: donatas@sakas.lt

Sėkmės!