PRADŽIA
REZULTATAI
INFORMACIJA
2 PROCENTŲ PARAMA
TURŲ SCHEMA
AZIMUTAS FACEBOOKETikslai ir uždaviniai. Populiarinti orientavimosi sportą, skatinti sistemingai juo užsiiminėti. Siekti turiningo šiauliečių ir miesto svečių laisvalaikio užimtumo. Skatinti žmones aktyviai gyventi ir daugiau laiko praleisti gamtoje.

Orientavimosi sporto klubas “Sakas” populiarina orientavimosi sportą, skatina žmones aktyviai gyventi ir kviečia dalyvauti Šiaulių orientavimosi sporto varžybose Azimutas 2019. Varžybos vyks kiekvieną balandžio, gegužės ir rugsėjo trečiadienį Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje.

Dalyviai. Dalyvauja visi norintys ir galintys šiose grupėse:

V12, M12 - berniukai ir mergaitės, gimę 2007m. ir vėliau
V18, M18 - vaikinai ir merginos, gimę 2001m. - 2006m.
V35, M35 - vyrai ir moterys, gimę 1984m. ir anksčiau
V50, M50 - vyrai ir moterys, gimę 1969m. ir anksčiau
VA, MA - vyrai ir moterys, bet kokio amžiaus
MTB-O - visi dalyviai, su kalnų dviračiais, kai kuriuose etapuose

Rezultatų skaičiavimas ir apdovanojimas. Dalyviai patys pasirenka norimo ilgio trasą.
1 trasa (100% koeficientas) - techniška, patyrusiems orientacininkams
2 trasa (75% koeficientas) - gan techniška, labiau patyrusiems ir nenorintiems ilgos trasos
3 trasa (60% koeficientas) - techniškai lengvesnė
4 trasa (45% koeficientas) - nesudėtinga ir neilga, skirta šiek tiek susipažinusiems pradedantiems ir pirmą kartą bandantiems arba vaikams iki 12 metų
MTBO trasa - atskira orientavimosi kalnų dviračiais trasa, daugumoje etapų

Kiekviename etape dalyvis gauna taškus apskaičiuojamus pagal formulę: ( nl/dl ) *TR= T.
dl – dalyvio sugaištas laikas trasoje;
nl – nugalėtojo laikas;
TR - trasos koeficientas;
T – gauti taškai.

Sezono nugalėtojas kiekvienoje grupėje nustatomas pagal taškų sumą, surinkta iš 11-ies geriausių rezultatų, pasiektų per pirmuosiuos 14 etapų.
Turų rezultatai bus skelbiami internete, adresu azimutas.sakas.lt ir kitame Azimuto 2019 ture.

Varžybų laikas. Startas nuo 17:00 val. iki 19:00val. Finišas dirbs iki 19:30val.

Registracija: Dalyvių registracija pradedama likus 30min. iki starto. Atvykusieji į varžybas dalyviai kreipiasi į registracijos teisėją. Kiekvienam dalyviui suteikiamas numeris, kuris galios visus metus. Registracijoje sumokate starto mokestį, Jums bus išduota žymėjimosi kortelė ir žemėlapis.

Pasiruošimas startui: Kai gausite savo trasos žemėlapį ir atsižymėjimo kortelę, kai jau būsite pasiruošę, eikite į startą. Startas: nusprendę startuoti, prieš startuodami išsivalykite savo elektroninę kortelę (clear), atsižymėję starto stotelėje (start), išgirdę garsinį ir pamatę šviesos signalą galite startuoti.

Trasos įveikimas: Trasą reikia įveikti nurodyta kryptimi (t.y. ieškokite KP griežtai laikantis eilės tvarkos, nurodytos žemėlapyje). Kontroliniame punkte atsižymima taip pat kaip ir starte. Atsižymėję paskutiniame KP, pagal markiruotę pasieksite finišą. Mažiai bėgs nuo KP prie KP ir žymėsis juos į kortelę atitinkamai pagal simbolius ne iš eilės. Finišas: atbėgę į finišą, paduokite žymėjimosi kortelę finišo teisėjui. Jūsų rezultatas bus iškart apskaičiuotas.

Pastabos: Automobiliai statomi rengėju nurodytose vietose. Orientavimosi sporto mėgėjai – gamtos draugai, todėl miške derėtų elgtis tvarkingai, neniokoti jo ir nešiukšlinti, netriukšmauti, nekūrenti laužų.

Informacija teikiama mobiliuoju telefonu. +370 673 45813 bei elektroniniu paštu: audrius@sakas.lt

Sėkmės!